Original HSD072IJN1-A00 7.2 Inch LCD Display 720*480 LCD Screen For Digital Photo Frame
Nama Merek: HannStar
Nomor Model: HSD072IJN1-A00
Cina
Model Name:
HSD072IJN1-A00
Diagonal Size:
7.2"
Resolution:
720(RGB)×480 120PPI
Active Area:
152.17(W)×101.44(H) mm
Bezel Opening:
155.28(W)×104.56(H) mm
Outline Dim.:
162.6(W)×115.3(H)×5.3(D) mm
Luminance:
250 cd/m² (Typ.)
Weight:
600:1 (Typ.) (TM)
Designed For:
Digital Photo Frame
Interface Type:
TTL (1 ch, 8-bit) 60 pins Connector
Menyediakan kemampuan:
100000 Unit/Unit per Bulan
Menyoroti:
HSD072IJN1-A00
7.2 inch LCD Display OEM
LCD Screen For Digital Photo Frame
Deskripsi produk
Original HSD072IJN1-A00 7.2 inch LCD Display 720*480 LCD Screen
HSD072IJN1-A00 LCD Panel Product details :
HannStar LCD Screen HSD072IJN1-A00
Panel Brand HannStar
Model P/N HSD072IJN1-A00
Diagonal Size 7.2"
Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM
Resolution 720(RGB)×480 120PPI
Pixel Format RGB Vertical Stripe
Active Area 152.17(W)×101.44(H) mm
Bezel Opening 155.28(W)×104.56(H) mm
Outline Dim. 162.6(W)×115.3(H)×5.3(D) mm
Treatment Antiglare, Hard coating (3H)
Luminance 250 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 600:1 (Typ.) (TM)
View Direction 6 o'clock
Response Time 2/6 (Typ.)(Tr/Td)
Viewing Angle 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10)
Operating Mode TN, Normally White, Transmissive
Support Color 16.7M
Light Source WLED [3S6P] , 20K hours , W/O Driver
Weight 170g (Typ.)
Designed For Digital Photo Frame
Frame Rate 60Hz
Touch Panel Without
Interface Type TTL (1 ch, 8-bit) 60 pins Connector
Power Supply 3.3/10.4/15.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Environment Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C
HSD072IJN1-A00 LCD Screen Payment :
HSD072IJN1-A00 LCD Panel Shipping and Package :
Original HSD072IJN1-A00 7.2 Inch LCD Display 720*480 LCD Screen For Digital Photo Frame 0
HSD072IJN1-A00 LCD Screen Delivery & Customs Services :
HSD072IJN1-A00 LCD Screen Warranty:
HSD072IJN1-A00 LCD Panel FAQ :
Q: Do you accept sample orders of HSD072IJN1-A00 ?
A: Of course!sample order is welcome !
Q: Can You declare my order of HSD072IJN1-A00 to a lower price in commercial invoice for customs ?
A: Yes , we can . pls inform us before shipping .
Q: How long will I receive my goods HSD072IJN1-A00 ?
A: Generally speaking ,It will take 3-8days to your hand by DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: How to make payment of HSD072IJN1-A00 ?
A: We accept T/T , Paypal , western union .
5 bintang
100%
4 bintang
0%
3 bintang
0%
2 bintang
0%
1 bintang
0%